Sosis Balon Katlama

Balon

Şişirildiğinde sosis şeklini alan balonlara sosis balon adı verilmektedir. Sosis balonları şekillendirerek kılıç, köpek, çiçek, şapka ve daha pek çok şekil yapılabilmektedir. Yaratıcılık ve el becerisi geliştiren bu aktivite Reklam Organizasyon/Manisa Organizasyon tarafından animasyon hizmetleri altında verilmektedir. 

Sosis balon katlama, özellikle çocukların katılım gösterdiği doğum günü organizasyonlarında veya alışveriş merkezi eğlence organizasyonlarında palyaço ve çizgi film maskotları hizmeti veren ekip üyelerimiz tarafından çocuklar ile etkileşim halinde olarak verilmektedir.

Çocukların hem yaratıcılığı hem de temel motor gelişimleri için önemli bir aktivite olan sosis balon katlama için Reklam Organizasyon bünyesinde çalışan tüm ekip üyelerimiz gerekli eğitimlerden geçirilmektedir.

Sosis balonları katlayarak şekli balon oluşturan çocuklar etkinlik boyunca eğlenceli vakit geçirmektedir. Manisa sosis balon katlama aktivitemiz pek çok doğum günü organizasyonunda ve piknik organizasyonlarında istenilen ve tercih edilen bir animasyon aktivitemizdir.

Bilgilendirme

Ofisimizde kredi kartı ödeme seçeneğiyle kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşme başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?