Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S

Reklam Organizasyon Manisa’da yer almakta olup İzmir’de şubemiz bulunmaktadır.

Reklam Organizasyon Manisa oluşumlu bir firmadır. İzmir’de bir şubesi bulunmaktadır ve Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her iline hizmet vermektedir.

Reklam Organizasyon Manisa, İzmir başta olmak üzere Ege bölgesi ve Türkiye’nin her iline düğün-sünnet-kına gecesi-nişan-babyshower-animasyon-süsleme-reklam ve tanıtım-havai fişek ve kiralama hizmeti vermektedir. Hizmet yelpazemiz çok geniş olmakla beraber Türkiye ve Dünya genelinde organizasyon ile ilgili tüm yenilikleri takip edip hayata geçirmekteyiz. Mevcutta vermiş olduğumuz hizmetler dışında sizlerinde talepte bulunduğu tüm hizmetlere daima yanıt vermekte ve gerçekleştirmekteyiz.

Reklam Organizasyon bünyesinde 5 kişiden oluşan kemik kadromuz tarafından Organizasyonlarımız yönetilmekte olup 100’e yakın devamlı çalışmakta olduğumuz part-time personellerimiz görev almaktadır.

Organizasyonlarımız sizlerin istekleri ile şekillenmektedir. İsteğiniz yalnızca bayanlara yönelik bir organizasyon olacaksa Bayan DJ- Bayan Kameraman- Bayan Garson vs. ve tüm organizasyon isteklerinizi Reklam Organizasyon olarak karşılamaktayız

Önceliğimiz ve uyguladığımız planlamalar daima yapılan organizasyonda aksaklık yaşanmaması yönündedir. Olası aksaklık için daima yedek ekipman ve yedek personel ile olumsuzluk yaşanma ihtimalini en aza indirgemekteyiz.

Reklam Organizasyon olarak faaliyetlerimizde tamamen kendi bünyemizde ekipmanlar veyine kendi bünyemizde olan ekiple çalışmakta ve sizlerin faydasına olacak şekilde görev yapmaktayız. Kârları minimum düzeyde tutarak sizlerin mutlu günlerinde destekçiniz olmaya gayret etmekteyiz. Bu politika ile hareket ettiğimiz için fiyatlarımız piyasanın altında sizlere sunabiliyoruz.

Yapacağınız organizasyona göre rezervasyon süreniz değişmektedir. Ön hazırlık gerektiren organizasyonlarınız için erken rezervasyon çok önemlidir. Dış mekanda yapacağınız organizasyonlarda ise yer ayırttıktan hemen sonra bizlere rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Alacağınız hizmet için sözleşme imzalandığında toplam ödemenin %25’i kaparo olarak alınmaktadır. Kalan kısım ise organizasyon günü alınır. Ödemelerinizi nakit, kredi kartı, havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

Paket fiyatlarımız haricinde bizlerden alacağınız hizmetler için pazarlık payımız vardır.

Manisa Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular
Görüşme başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?