Manisa Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu

Protokol

Protokol katılımlı açılış organizasyonu, Cumhurbaşkanı, milletvekili, vali, belediye başkanı vb. üst düzey devlet yetkililerin katıldığı açılış organizasyonları olarak tanımlanmaktadır.

Manisa başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde organizasyon alanında faaliyet gösteren Reklam Organizasyon/Manisa Organizasyon, uzun yıllardan beri açılış organizasyonu alanında edindiği deneyim ile birlikte profesyonel olarak protokol katılımlı organizasyon hizmeti vermektedir.

Reklam Organizasyon /Manisa Organizasyon olarak Manisa protokol katılımlı açılış organizasyonu alanında deneyimli ekip üyelerimiz ile birlikte organizasyon mekanının süslenmesi, ikramların hazırlanması ve yerleştirilmesi, kokteyl masalarının kiralanması, gösteri, ses ve sahne sistemlerinin kiralanması vb. pek çok hizmeti vermekteyiz.

Protokol katılımlı açılış organizasyonlarında organizasyonun kusursuz olarak planlanması, hazırlanması ve gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Biz Reklam Organizasyon olarak tüm organizasyon faaliyetlerimizde tüm detayların üzerinde titizlikle durmaktayız. Tüm bunların yanı sıra etkinlik adına basın bülteni hazırlanması,basına yansıyan haberlerin taranması vb.ile tam anlamıyla anahtar teslim çalışma prensibi yürütmekteyiz.

Bilgilendirme

Ofisimizde kredi kartı ödeme seçeneğiyle kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşme başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?