MANİSA ŞENLİK ORGANİZASYONLARI

alt Bahar şenlikleri, firmalara özel kutlamalar, personel şenlikleri gibi organizasyonlarınıza renk katıyoruz!
Lütfen Fiyat Alın

Açılış organizasyonlarınız için tüm süsleme, ekip-ekipman temini, kokteyl masası kiralama ve gösteri etkinlikleri ihtiyaçlarınızda Reklam Organizasyon sizlere paket ve opsiyonel çözümler sunar. Dilerseniz paketlerimizden birini, dilerseniz sunduğumuz hizmetlerden istediğinizi seçerek, Manisa ve İzmir\'de binlerce açılış organizasyonu gerçekleştiren Reklam Organizasyon’un süsleme, animasyon ve organizasyon alanındaki tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Reklam Organizasyon olarak size, özel günlerinizi daha eğlenceli ve fonksiyonel hale getirmek için pratik, ekonomik ve görkemli bir organizasyon hizmeti sunuyoruz. Parti organizasyonları ve eğlence organizasyonları için sizlere süsleme, gösteri, ekip-ekipman temini hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca özel günlerinizde kostümlü ekip arkadaşlarımız aracılığıyla sevdiklerinize ulaştırılması için sürpriz hediye servisleri hizmeti sağlıyoruz. Parti, eğlence ve özel gün organizasyon hizmetlerimizin bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz:

Eğlence ekipmanları: DJ Hizmeti ve ses düzeni kurulumu, şişme oyun parkları, kokteyl masaları, pinyatalar, karnaval yiyecekler.

Eğlence organizasyonları: Çeşitli eğlence etkinlikleri, doğum günü eğlenceleri, piknik eğlenceleri, sünnet eğlenceleri, palyaço animasyonları, dans grupları, eğlence gösterileri, sihirbaz gösterileri, akrobasi grupları, tiyatro gösterileri, kukla gösterileri, karaoke hizmeti.


İlginizi çekebilecek diğer hizmetlerimiz


MANİSA ŞENLİK ORGANİZASYONLARI
MANİSA PİKNİK ORGANİZASYONU
MANİSA TEMEL ATMA TÖRENİ