MANİSA SAHNE VE PODYUM KİRALAMA

Sahne ve podyum kiralama hizmeti, kurulum ve nakliye ile birlikte sunulmaktadır.
Lütfen Fiyat Alın

Sahne podyum birçok organizasyonlarda kullanılır. Bunlardan bazıları düğün, konser, gösteri, okul mezuniyeti, kep töreni programlarıdır.

Sahne ve podyum kiralama işi oldukça hassas ve dikkat ister. Organizasyon renk konseptine göre hareket edilmelidir. Örneğin, organizasyonda kırmızı renk tonları kullanılmışsa podyum üstündeki halıda kırmızı yada kırmızıya uyan renk kullanılmalıdır. Tamamen görsele dayalı bir organizasyon olduğu için özen gösterilmelidir. Organizasyon için sahne yeri belirlenip sahne kurulur ve gelen davetliler sürekli sahneye bakarlar. Gösteriler, oyunlar, sunumlar, sanatçı, hatta bazı durumlarda gelin damat çifti sahnede durur. Davetlilerin sahneye bakması, gördükleriylede  organizasyonun kalitesi belli olur. Podyum kiralama hizmeti almadan önce sahne büyüklüğü ve yüksekliği hakkında bilgi almak için iyi bir sahne ve podyum kiralama firması sizlere yardımcı olacaktır.

Podyum kiralama organizasyonu güvenlik açısından önemli bir konuma sahiptir. Özellikle okul gösterilerinde kullanılan podyum kaliteli ve sağlam olmalıdır. Organizasyon firmasının her türlü güvenlik tedbirlerini alması ve sağlamlığı kontrol etmesi gerekir. Gösteri sırasında öğrencilerin velisinin önünde podyumdan düşmesini  ve yaralanmasını kimse istemez. Gösterilerde kullanılacak sahne üstündeki  etkinlik hakkında önceden bilgi alınmalı, hareketli dans gösterileri için ağırlık taşıyabilen podyum kurulmalıdır.


İlginizi çekebilecek diğer hizmetlerimiz


MANİSA SES SİSTEMİ KİRALAMA
MANİSA JENERATÖR KİRALAMA
MANİSA SAHNE VE PODYUM KİRALAMA