MANİSA PALYAÇO SERVİSİ

alt Doğum günleri, eğlenceler ve özel günlerinizi renklendirecek eğlenceli ve sevecen palyaçolarımız hizmetinizde.
Başlayan Fiyatlarla 150 TL

Hiç bir çocuk palyaçoya veya kostümlü bir masal kahramanına hayır diyemez. Reklam Organizasyonun animasyon kadrosunda yer alan palyaço arkadaşlarımız, bu işi meslek olarak yapan profesyonel tiyatro oyuncularıdır. Arkadaşlarımız profesyonel animasyon hizmetleri, kaliteli kostümleri, sevimli makyajları ve yüzlerinden eksik etmedikleri gülümsemeleri ile bulundukları ortama neşe ve eğlence katarlar.

Düğün, sünnet, doğum günü organizasyonlarında ya da çeşitli etkinliklerinizde çocuklarınızın doyasıya eğlenmesini sağlayabilir, gözlerindeki mutluluğu yakalayabilirsiniz. Çocuklar, palyaçolarlarımızın eğitici oyunlarıyla meşgul olurken, siz de kendi işinizle ilgilenebilirsiniz.

Palyaçolar, açılış organizasyonlarında da gerekli unsurlardan bir tanesidir. Palyaçolar, eğlenceli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeker ve açılışın renkli bir hale gelmesini sağlar.
Doğum günü palyaçoları: Çocuk doğum günü partilerinde çocuklarımıza yarışmalar yaptırıp, oyunlar oynatıp, animasyonlar, yüz boyama ve sosis balon dağıtımı yaparak onları çoşturup, eğlendirirler.
Sünnet düğünü ve düğün animasyonları için palyaço: Sünnet düğünü organizasyonlarında kendilerine ayrılan alanda, çocuklarımıza yarışmalar yaptırıp, oyunlar oynatıp, animasyonlar, yüz boyama ve sosis balon dağıtımı yaparak onları çoşturup, eğlendirirler.

Açılış için palyaço: Açılış organizasyonlarında ilgi çekip, yönlendirmeleri yapar ve insörtlerinizi dağıtırlar.

Yüz boyama palyaçosu:
 Yüz boyama etkinliklerinde anti alerjik kozmetik boyalarla çocuklarımıza yüz boyaması yaparlar.

Sosis balon palyaçosu:
 Etkinliklerde şekilli sosis balonlara çeşitli şekiller vererek çocuklarımıza dağıtırlar.

Baloncu palyaço:
 Baskılı reklam balonlarını organizasyonlarınızda çocuklarımıza şişirip dağıtırlar.

Bayan palyaço:
 Bayanların kendi aralarında düzenleyeceği etkinliklerde, bayan palyaço arkadaşlarımız tarafından animasyon hizmetleri verilir.

Reklam organizasyon olarak palyaço ihtiyacınızda profesyonel ve ekonomik hizmetler sunuyoruz.


İlginizi çekebilecek diğer hizmetlerimiz


MANİSA PALYAÇO SERVİSİ
MANİSA KOSTÜMLÜ KARAKTERLER
MANİSA TAHTA BACAK GÖSTERİSİ
MANİSA SİHİRBAZ GÖSTERİLERİ