MANİSA BALON SÜSLEME

alt Balon süsleme ile açılış, stand yada mağazanızı görünür kılın. Rengarenk balonlar ile donatın!
Lütfen Fiyat Alın

Tüm Türkiye genelinde balon süsleme, bayrak süsleme ve balon dekorasyonu konusunda, alanında profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Reklam Organizasyon olarak bu alanda birçok süsleme organizasyonu hizmetinde, müşterilerimize hizmet vererek kaliteli çalışmalar yapmış bulunmaktayız. Özgün tasarımlarımız ve şık süslemelerimiz ile bu alanda sektörün önde gelen firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çeşitli Balon Süsleme hizmetlerimiz bulunmaktadır ve bunlaru şu şekilde sıralayabiliriz.

Balon süslemeleri: Zincir balon süslemesi, balondan kapı kemeri, papatya balon süslemeleri. İşyerinizin veya davet ve organizasyon mekanınızın özel günlerde veya sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde daha çekici ve eğlenceli bir görünüme dönüştürüyoruz.

Balon dekorasyonu:
 Balondan çeşitli figürler nazar boncuğu, fiyonk, balon ile isim veya harf yazılması, balon ağacı, balondan kapı takları, yer balonu ve balon sütunları.

Uçan balon süslemeleri:
 Helyum gazı ile herhangi bir zararı ve tehlikesi olmayan istediğiniz renk ve şekillerde uçan balonlar.

Baskılı balon imalatı:
 Logo ve baskılı balon imlalatı. Baskılı balonların kostümlü elemanlar tarafından dağıtılması.

Görsel balonlar:
 Uçan (yanmayan %100 helyum) balon, flytube ve reklam balonları, zeplin balon, balon yağdırma (yağmuru), küre balon, kutlama balonları.

Zeplin balon:
 3 Metre 5 Metre 8 Metre ölçülerinde ışıklı ve ışıksız zeplinler.


İlginizi çekebilecek diğer hizmetlerimiz


MANİSA BALON SÜSLEME
MANİSA DOĞUM ODASI SÜSLEME
MANİSA DOĞUM GÜNÜ SÜSLEME
MANİSA BAYRAK SÜSLEME