MANİSA AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

Açılış organizasyonları ile iş yeri açılışlarınızı dikkat çekici hale getirmek ve canlandırmak için buradayız!
Lütfen Fiyat Alın

Açılış organizasyonlarınız için tüm süsleme, ekip-ekipman temini, kokteyl masası kiralama ve gösteri etkinlikleri ihtiyaçlarınızdaReklam Organizasyon sizlere paket ve opsiyonel çözümler sunar. Dilerseniz paketlerimizden birini, dilerseniz sunduğumuz hizmetlerden istediğinizi seçerek, Manisa ve İzmir\'de binlerce açılış organizasyonu gerçekleştiren Reklam Organizasyon’un süsleme, animasyon ve organizasyon alanındaki tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Açılış organizasyonu için balon süslemeleri: Karşıdan karşıya zincir balon, balondan kapı takı, balondan nazar boncuğu, balon ağaçları, balon kemeri, jumbo balon vs. Not: Balon süslemeleri konseptinize, tercihinize veya kurumsal renklerinize göre istediğiniz renklerde yapılır.

Açılış organizasyonu süsleme: Tül süsleme ve kumaş süsleme, bayrak süsleme, balon süsleme.

Kokteyl organizasyonu: Açılış kokteylleri için servis elemanları, birbirinden leziz ikramlar, servis elemanları ve kokteyl ekipmanları.

Açılış organizasyonu tanıtım hizmetleri: Logo baskılı balon dağıtımı, Tanıtım elemanları, Kostümlü elemanlar, Ses sistemi DJ ve anons hizmeti vs.

İkram arabaları: Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi

Açılış için ilgi çekici animasyon gösterileri: Palyaço, tahtabacak (uzun bacaklı adam), şişme palyaço, maskot ürünler, kostümlü karakterler, flytube vs.

Kokteyl masası kiralama ve süsleme: İşyeri ve mağaza açılışları ve kutlama organizasyonları için fonksiyonel kokteyl masaları kiralama ve süsleme hizmeti. Bistro masalar.

Konfeti makinası kiralama: Açılış ve kutlama organizasyonları için konfeti yağmuru.

Açılış Kokteyl organizasyonu: Açılış organizasyonları için kokteyl organizasyonu, kokteyl ikramları, kokteyl catering hizmetleri ve servis elemanları.


İlginizi çekebilecek diğer hizmetlerimiz


MANİSA AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI
MANİSA TOPLANTI ORGANİZASYONU
MANİSA KOKTEYLİ AÇILIŞ ORGANİZASYONU